Korduma kippuvad küsimused

Olen kaotanud oma kasutusjuhendi, mida teha?

Kõik meie kasutusjuhendid on saadaval ja neid võib alla laadida siit. Liigu Babyplan kasutusjuhendite juurde

Sul on võimalik vaadata õppevideosid rasedus- ja ovulatsioonitestide kasutamise kohta.

Vaata videot siin:

Video: Babyplan varajane rasedustest – riba
Video: Babyplan varajane rasedustest – pulk
Video: Babyplan ovulatsioonitest – riba
Video: Babyplan ovulatsioonitest – pulk

Kuidas jõuab pakk minuni? Ma ei soovi, et postiljon teaks pakendi sisu.

Meie tooted saadetakse diskreetses vooderdatud valges ümbrikus (mõnel juhul pappkarbis) ainult E-Invasion A/S poolt, nii et pakendi sisu jääb selgusetuks.

Levering i postkassen
Diskreetne kohaletoimetus

Babyplani kasutamisel ei olnud testribal midagi näha. Kas see tähendab, et tester ei tööta?

Kontrollriba ülesanne on vaadata, kas testiti piisava uriinikogusega ja seetõttu on korrektselt teostatud. Kui sa ei näe kontrollriba, siis tähendab see, et suure tõenäosusega ei olnud uriini kogus piisav. Babyplani testid peavad uriiniga kokku puutuma vähemalt 3 sekundit, et võimaldada neil piisava uriinikoguse imendumist nii, et test teostataks korralikult.  Testi tuleb uriinis hoida ülemise „max“ jooneni.

babyplan ægløsningstest positiv
Positiivse tulemusega Babyplani ovulatsiooni testimise riba

Positiv Babyplan graviditetstest
Positiivse tulemusega Babyplani varajane raseduse testimise riba

Kes on Babyplani taga?

Babyplan on E-Invasion A/S filiaal, mis on antud tööstuses olnud aktiivne alates 2005. aastast. Igapäevase klienditeenindusega tegelevad Michael ja Ane, kellel on in vitro diagnoositestide kohta põhjalikud teadmised ja kes oskavad anda täpsemat nõu antud toodete asjus.

Loe meist lähemalt siin

Ma olen rase ja soovin tühistada oma tellimust. Kuidas?

Avamata pakendi tagastamiseks on sul aega 21 päeva. Kui oled ostnud toodete komplekti, pead meilt raha tagastamiseks tagastama kõik komplekti kuuluvad testid. Loomulikult peavad tooted olema suletud pakendis ja oma algupärases seisukorras. Lisa kviitung või ostutšekk (või selle koopia), nii et teaksime, kellele teostada tagastus. Tagasiarveldus / arve nullimine toimub tavaliselt 10 tööpäeva jooksul alates tagastatu kättesaamisest.

Loe meist lähemalt siin

Kas testid võivad olla postkastis, kui väljas on miinuskraadid?

Vastuseks on jah! 

Üks tingimustest, millele meie rasedus- ja ovulatsioonitestid vastavad, on see, et neid ei mõjutaks transportimisel välised tegurid, sh külm ilm – me teenindame kliente Rootsis, Norras, Taanis ja Soomes, kus talved võivad olla väga külmad ning mille tõttu peavad testid olema võimelised teatud aja jooksul taluma suhteliselt külma ilma.

Tootjad on seetõttu miinuskraadides vastupidavuse määramiseks teostanud uuringuid. Tulemused näitavad selgelt, et testid taluvad hästi -20 kraadi kuni 35 päeva ilma, et nende kvaliteet või töökorrasolek kannataks.

Võid seega ennast täiesti muretult tunda, kui ostetud rasedus- ja ovulatsioonitestid on olnud külmal talvel mingi aeg postkastis.

Ainuke asi, mida tuleks pärast testide võtmist postkastist jälgida on, et need testid saaksid umbes pool tundi kuni tund aega enne nende kasutamist toatemperatuuril soojeneda.  Kasutamata teste soovitatakse hoiustada toatemperatuuril kuivas ja ohutus kohas.

Mida tähendab, et testid on FDA poolt heakskiidetud?

FDA on Ameerika toidu- ja ravimiameti nimetuse lühend. FDA kvaliteedi- ja ohutusnõuded on ühed karmimad maailmas ning nende testide müümiseks USA-s peavad need eelnevalt nõuetele vastama. Babyplani testid on FDA heakskiiduga.

Kas sul on küsimusi?

Küsimuste korral võid julgelt meie poole pöörduda:

Tel: +372 607 0017 (10:00-16:00)

E-mail: info@babyplan.ee