Babyplan hjerte logo

Teave Babyplani kohta

Suurte unistuste teostumisel tihti väikesed asjad mängivad suurt rolli. Luba Babyplanil ennast aidata ja suurendada rasestumise tõenäosust.

Rasestumine on suur asi. Suured ootused, suured muutused, suur kõht. Mõnele on rasestumine väga lihtne, kuid teistel võib vaja minna natuke planeerimist. See on täiesti normaalne. 

Babyplan on loodud selleks, et aidata sinu rasedusunistustel tõeks saada. Me teeme sinuga kaasa terve reisi: alates raseduse planeerimisest kuni tegeliku rasestumiseni.

Testimine on peaaegu igapäevane tegevus, kui soovitakse rasestuda. Rasedustestid, ovulatsioonitestid ja spermatestid. Nendega tuleb mõlemaid uudiseid – nii paremaid, kui ka mitte nii häid, kuid need suurendavad alati rasestumise tõenäosust. Meie testid ei ole turu kõige odavamad, kuid selle eest saad oma ostuga täpsed ja tõhusad testid, isikliku klienditeeninduse ja palju nõuandeid ning juhiseid – see on meie klientide tagasiside järgi hindamatu.

See on täiesti normaalne, et kui soovid rasestuda, võib tekkida palju küsimusi. Seetõttu töötame koos Tallinna viljakuskliinikuga Fertility Clinic Nordic, et anda sulle viljakusalast nõu ning vastata kõikidele sinu küsimustele, et sa tunneksid ennast turvaliselt.

Kas sul on küsimusi?

Koos viljakuskliinik Fertility Clinic Nordicuga saad Babyplani abil nõuandeid rasestumiseks – vastatakse kõikidele sinu küsimustele ja luuakse turvatunnet.

Fertility Clinic Nordic
Pärnu mnt 67a, 7. korrus
10134 Tallinn

Tel: +372 607 0017

Email: info@babyplan.ee

Reg nr: 60608277