Teenuste tingimused

Babyplan.ee lehelt ostmisel kehtivad järgmised tingimused.

Transpordikulud

Transport on Eesti aadressitele TASUTA, kui ostate vähemalt 10 euro eest. Ostes vähem kui 10 euro eest on transpordikuluks 2 eurot.

Privaatsus ja hool

Kõik tellimused tuuakse teieni saatja nimega E-Invasion.

Babyplan.ee maksmisviisid.

Teil on võimalik maksta pangakaardi abil, sisestades pangakaardi andmed, või teha pangast ülekanne, kasutades Eesti panga pangalinki.

Pangakaardid:

Maestro
VISA 
MasterCard

Kõik hinnad sisaldavad Eestis kehtivat käibemaksu 20%.

Tellimuse kinnitus

Tellimisel saate telimuse kinnituse automaatselt meilile. Võtke meiega ühendust, kui see teieni ei jõua.

Isiklik teave

Tellimuse teieni toimetamiseks on meil vaja teada isiklikke andmeid. Teie andmeid jagatakse ainult järgnevate asutustega:

  • Makse vahendaja: me kasutame usaldusväärseid e-kaubandusteenuse pakkujate pluginaid, et tagada ülekannete turvalisus ja mugavus.
  • Fertility Clinic Nordic: Meie partner Tallinnas hoolitseb teie tellimuse vastuvõtmise ning selle pakendamise eest.Veebilehtt – www.fertilityclinicnordic.com
  • Levitaja: Tellimuse transportimiseks Eestis kasutame kolmandat osapoolt.

Külastused babyplan.ee lehele on anonüümsed. Küpsised ja skriptid on lehel kasutuses, kuid need ei kogu mingit personaalset teavet – ainult teavet käitumise kohta.

Tagastamine ja tühistamine

Teil on täielikuks tagastuseks aega 30 päeva alates kaupade kättesaamise päevast. Tühistusõigust on võimalik rakendada vaid siis, kui kaubad tagastatakse samaväärses seisukorras ja koguses.

Soovitame Teil võtta ennetavalt ühendust aadressil info@babyplan.com, kui teil tekib küsimusi seoses tühistamistega.

Palun lisage tagastmisel tellimuse kinnitus või selle koopia. See kiirendab tagastuse töötlemist.  Kui Te olete maksnud pangakaardi abil, saate oma raha tagasi automaatselt.Kui maksite pangaülekande abil, siis palun kinnitage oma kontonumber, et meil oleks võimalik raha teile tagastada.

Tagastamisel tuleb kasutada järgnevat aadressi:

Fertility Clinic Nordic

www.fertilityclinicnordic.com

Pärnu mnt 67a, 7. korrus
10134 Tallinn

Kaebused

Babyplan.com lehega seoses on teil vastavalt tarbijakaitsele 24-kuuline kaebuse esitamise õigus. See tähendab, et toodet on sõltuvalt olukorrast võimalik parandada, asendada, kompenseerida või pakkuda soodust toote originaalhinnast. Kaebus peab olema põhjendatud ning defekti ei tohi põhjustada ebakorrektne käsitlemine või muu toodet kahjustav tegevus.

Kaebus tuleb esitada mõistliku aja jooksul pärast toote defekti avastamist. Kui kaebus on esitatud kahe kuu jooksul alates vea tuvastamisest, siis ei pruugita kaebust arvestada.

Kui nõue on põhjendatud, siis kompenseerime mõistlikus ulatuses tagastuse transpordikulud.

Me soovitame kaebuse esitamisega tekkivate küsimuste korral või küsimuste korral seoses toodete või teenustega meiega ennetavalt ühendust võtta aadressil info@babyplan.ee.

Kaebus toote kohta tuleks esitada aadressil:

Babyplan.com
E-Invasion A / S
Artillerivej 86, 1. sal
2300 Kopenhaagen S
Taani

Tel:+45 70 200 128

Märkige ära „kaebus“

Oma kirjas andke palun teavet järgneva kohta:

 

  • Põhjendatud kirjeldus toote vea  kohta.
  • Tellimuse number

MÄRKUS! 
Pidage meeles, et tooted tuleb tagastada õiges pakendis ja me peame saama teilt arve, nii et me saaksime hüvitada transpordikulud.

Teave ettevõtte kohta

Kõik tehingud antud veebilehel puudutavad ainult meid ja Teid:

Babyplan.com
E-Invasion A / S
Artillerivej 86, 1. sal
2300 Kopenhaagen S
Taani

Tel:+45 70 200 128