Babyplan ovulatsiooni testimise pulk

ArvTk hindSumma
2.07 €14,50
1.64 €23,00
1.29 €27,00
1.18 €33,00
  • Hurtig leveringHurtig leveringKiire ja diskreetne kohaletoimetus: 1-2 päeva
  • Personlig kundeservicePersonlig kundeservicePersonaalne klienditeenindus
  • Diskret leveringDiskret leveringTasuta kohaletoimetus alates 10 € ostust.

Kvaliteetne test Babyplanilt

Kui soovid rasestuda, siis on väga oluline teada, millal sa oled kõige viljakam. Seda on Babyplani ovulatsiooni testimise pulgaga väga lihtsalt ning kiirelt võimalik teada saada.

Ovulatsioonitest on pulga kujuga (umbes pastapliiatsi suurune), selle kasutamine on väga lihtne ning hügieeniline. Sa ei pea andma uriiniproovi vaid võid testi kasutada otse uriinijoas. Tulemus on nähtav paari minuti jooksul.

Babyplani ovulatsiooni testimise pulk on turul olevatest üks ohutumaid ning täpsemaid ovulatsiooniteste – selle tundlikkus on 25 mIU/ml. USA-s on sellele antud FDA (toidu- ja ravimiamet) heakskiit.

Babyplani ovulatsiooni testimise pulk mõõdab LH kontsentratsiooni sinu uriinis. LH tase tõuseb märkimisväärselt 24-36 tundi enne eeldatavat ovulatsiooni ning selle abil saad varaselt teavet oma ovulatsiooni kohta ning planeerida oma partneriga koosviibimise aega täpsemalt.

Munasarjast vabanenud munarakk elab maksimaalselt 24 tundi, kuid mehe sperma võib elada naise sees 3-5 päeva ning selle aja jooksul viljastada munarakku.

Sinu kõige viljakam aeg on seesama päev, millal Babyplani ovulatsiooni testimise pulk annab positiivse tulemuse, ning sellele järgnev päev.

Pakk sisaldab 7 ühekordselt kasutatavat pulka, mis enamasti on piisav tsükli jooksul ovulatsiooni leidmiseks. 7 pulgaga komplekt suurendab LH tõusu leidmise tõenäosust 40% võrreldes pakiga, kus on 5 testrit.

Babyplani ovulatsiooni testimise pulga eelised

  • Kasutamine on lihtne, ohutu ja hügieeniline
  • 5 mm lai imav mõõteala lihtsustab testi kasutamist uriinijoas.
  • Sobib kasutamiseks nii professionaalselt kui kodus.
  • Rootsikeelne kasutusjuhend

Kasutusjuhend

Sulle võib meeldida ka…