Babyplan testimiskomplekt, ribad ja foolhape

Babyplan Folsyra 2 pakkerBabyplan eggløsningstest stickaBabyplan tidig graviditetstest sticka
Babyplan Testset sticka med folsyra
Babyplan Folsyra 2 pakkerBabyplan eggløsningstest stickaBabyplan tidig graviditetstest sticka

Laost otsas

Mida sisaldab Babyplani testide komplekt?

Babyplani testimiskomplekt, ribad koos foolhappega on kõik vajalik ovulatsiooni ja raseduse testimiseks 2 tsükli vältel. Kõik ühes pakendis ideaalselt koju, kui planeerid rasedust. Selle testimiskomplektiga saad:

  • 14 Babyplan ovulatsiooni testimise riba
  • 5 Babyplan raseduse testimise riba
  • 2 pakki Babyplan foolhapet, igas 30 tabletti

Ära unusta foolhapet

Foolhape on tähtis B-vitamiin, mis tavaliselt esineb nt spinatis, kaunviljades, leivas, teraviljades, marjades ja puuviljades. Muuhulgas on see vajalik keharakkude jagunemisel.

Neile, kes soovivad rasestuda, soovitab toidu- ja ravimiamet tarbida foolhapet toidulisandina alates raseduse planeerimisest kuni raseduse 12. nädalani. Selle põhjenduseks on, et foolhappe tarbimine vähendab peaaju ja seljaaju arenguhäirete, nt lülilõhenemise esinemist lastel.

Komplektiga saad 2 pakki Babyplan foolhapet, mõlemas 30 tabletti, millest jätkub kasutamiseks kahe kuu jooksul.

Kuidas rasestuda? Saa vastus ovulatsioonitestiga

Kui sa tead ovulatsiooni toimumist ette, siis on sul suurem tõenäosus rasestuda.

Ovulatsioonitest mõõdab LH (luteiniseeriv hormoon) kontsentratsiooni uriinis. See hormoon tõuseb oma tavaliselt baastasemelt tippu 24-36 tundi enne oodatud ovulatsiooni. See tõttu on oluline, et sa kasutaksid prooviaja jooksul iga päev vähemalt ühte ovulatsioonipulka. Babyplan ovulatsiooni testriba on üks kõige tundlikumaid ovulatsiooniteste turul ja selle täpsus on suurem kui 99%.

Sellesse komplekti kuulub 14 Babyplan ovulatsiooni testimise riba. Ribad on ühekordseks kasutamiseks ja on mõeldud kasutamiseks uriiniprooviga.

Kas oled rase? Saa rasedustesti abil kiire vastus

Babyplan varajane rasedustest on väga kõrge tundlikkusega rasedushormooni hCG suhtes, mistõttu on sul võimalik näha positiivset tulemust kuni 5 päeva enne eeldatavat menstruatsiooni toimumist.

Sellesse komplekti kuulub 5 Babyplan raseduse testimise riba. Ribad on ühekordseks kasutamiseks ja on mõeldud kasutamiseks uriiniprooviga.

Kasutusjuhend