Viljakusnõustamine: planeeri oma rasedus

Fertility Clinic Nordic
Fertility Clinic Nordic
Fertility Clinic Nordic

Laos

15,00

 • Hurtig leveringHurtig leveringKiire ja diskreetne kohaletoimetus: 1-2 päeva
 • Personlig kundeservicePersonlig kundeservicePersonaalne klienditeenindus
 • Diskret leveringDiskret leveringTasuta kohaletoimetus alates 10 € ostust.

Planeerimisnõustamine

Vestlus on mõeldud neile, kes on just lapsesaamisega alustanud ja soovivad hea meelega isiklikku nõustamist seoses enda või oma partneri viljakuse, dieedi ja kaaluga ning mitte ainult teada, kui kerge või raske võib rasestumine olla.

Planeeri oma rasedus parimal võimalikul moel

See on täiesti normaalne, et kui soovid rasestuda, võib tekkida palju küsimusi. See on uus ja tundmatu ning sa väärid professionaalset abi.

Saa vastused oma küsimustele spetsialistidelt. Telli kõne viljatusega tegeleva õe või ämmaemandaga, kes saavad sind nõustada, pakkuda abi ja aidata plaani koostamisel.

Viljakusalane planeerimisvestlus neile, kes soovivad rasestuda

Aeg, mille jooksul üritad rasestuda, on täidetud lootuste ja põnevusega. Mõnele on rasestumine väga lihtne, kuid teistel võib vaja minna natuke planeerimist. See on täiesti normaalne. Pinge võib aga kergesti muutuda frustratsiooniks, kui tekivad küsimused ebaõnnestumise kohta.

Kannatamatus on täiesti tavaline ning protsessi käigus võivad tekkida kõhklused enda ja oma keha suhtes. Paljude jaoks võib rasestumine võtta rohkem aega, kui algul arvestati.

Võib olla, et rasedusplaanidest teate ainult teie oma partneriga ning siis on tore saada selgust tekkinud küsimuste asjus. Seetõttu alustasime Tallinna viljatuskliinikuga Fertility Clinic Nordic koostööd, et pakkuda telefoni teel planeerimisnõustamist neile, kes üritavad rasestuda.

Kestus: 25 min.

Planeerimisvestlus võib hõlmata:

 • Rasestumine pärast pillide kasutamist: vestlus võib vastata küsimusele, millal on parim aeg lõpetada rasestumisvastaste vahendite kasutamine.
 • Probleemid üle- ja alakaaluga: vastused küsimusele, kas kaal võib mõjutada sinu rasestumist ja mida sa võid selle parandamiseks ette võtta.
 • Nõustamine toitumise, liikumise ja suitsetamise kohta: kui sa muudad oma harjumusi, kas siis rasestud?
 • Millal on rasestumise tõenäosus suurim? Saa vastuseid küsimustele nagu näiteks, et millal on parim aeg suguühteks ja mida üleüldse teha, et suurendada rasestumise tõenäosust.
 • Viljakus: kuidas peaksid käituma, kui sinu õel või emal on olnud rasestumisega probleeme? Kuidas mõjutab sinu vanus viljakust?

Planeerimisvestlus, kui soovid rasestuda

Mida teha:

 1. Telli vestlus, lisades see ostukorvi ning teosta makse. Seejärel saad meili, kus on kirjas kood ja viljatuskliiniku Fertility Clinic Nordic kontaktandmed, mida saad kasutada vestluse toimumise kokkuleppimiseks.
 2. Palun edasta see kood kliinikuga kontakteerumisel.
 3. Täida minipäevik. Enne nõustajaga vestlust palume sul täita küsimustega minipäevik, et saada teavet sinu situatsiooni kohta. Viljatuskliinik vajab seda vestluse ajal sulle parima võimaliku nõu andmiseks. Veebis täidetava minipäeviku lingi saad, kui kinnitad oma vestluse toimumise Fertility Clinic Nordic.